tel. 609 401 026 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   yt icon

Free Joomla Modules

Emisja Głosu w Wystąpieniach Publicznych

 SKUTECZNY MÓWCA
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE W PRAKTYCE
 WARSZTAT PRACY GŁOSEM I ODDECHEM
XXIII EDYCJA

 

 

Kiedy: 25-26 marca 2023r.
Gdzie: Elbląg, ul. Zacisze 2
Start: 25 marca 8:45 – 16:00
II dzień: 26 marca 08:45 – 17:00

 

 
UWAGA! Formularz NIE GENERUJE AUTOMATYCZNEGO POTWIERDZENIA ZAPISU!
W związku z tym należy zapoznać się dokładnie z jego treścią oraz od razu po zapisie wysłać potwierdzenie wpłaty zadatku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W odpowiedzi na wysłanego do nas maila otrzymają Państwo potwierdzenie zapisu!
BRAK WYSŁANIA POTWIERDZENIA skutkuje automatycznie zapisem na listę rezerwową.

Informacja o szkoleniu

 

 

Jestem niemalże pewna, że przynajmniej raz spotkałeś się z hipnotyzującym mówcą. Takim, który mówił w taki sposób, że mógłbyś z zafascynowaniem słuchać go godzinami. Czy zdarzyło Ci się spijać z jego ust każde słowo? Czy słuchanie tak cię wciągnęło, że nic w danym momencie się dla Ciebie nie liczyło? Czy byłeś zdziwiony, że tak szybko minął czas?


Po warsztacie z „Emisji głosu. Warsztat pracy głosem i oddechem” będziesz w stanie przyciągnąć i utrzymać uwagę swoich słuchaczy. Będziesz mógł mówić godzinami a Twoje gardło będzie w doskonałej kondycji. Będziesz potrafił w sytuacjach trudnych, stresujących szybko przywołać stan równowagi i pewności siebie. Będziesz wiedział jak pozbyć się tremy przed wystąpieniem. Będziesz wiedział jak tworzyć swój głos w pewnej, pięknie brzmiącej barwie. Dzięki nowym umiejętnościom w docieraniu przez właściwe zarządzanie swoim głosem do uszu słuchaczy, będziesz osiągał lepsze rezultaty. Wyobraź sobie jakie rodzi to możliwości. 

 

Umiejętność publicznego występowania określana jest jako jedna z najważniejszych współczesnych kompetencji, a jej znaczenie na rynku pracy okazuje się niezbędne. Jednak wystąpienia publiczne mogą powodować w nas lęk tak duży, że staramy się ich unikać jak diabeł święconej wody. Występujemy publicznie każdego dnia. Rozmawiając z partnerem, pracownikiem, dzieckiem, przełożonym, idąc na rozmowę kwalifikacyjną, prowadząc prezentację podczas spotkania, przekonując innych do swojego pomysłu, prowadząc szkolenie albo występując na scenie.

 

Głos jest więcej niż tylko dźwiękiem – możesz nim świadomie wpływać na innych. Poznanie zasad posługiwania się głosem otwiera przed Tobą nowe możliwości. Przede wszystkim zwiększa poczucie własnej wartości. Okazuje się bowiem, że nad głosem możesz panować w znacznie większym stopniu, niż się Tobie wydaje. W trakcie warsztatu nauczysz się jak pracować głosem dobrze i jak posługiwać się nim precyzyjnie. Szkolenie jest szansą praktycznego poznania zależności i uwarunkowań Twojego głosu, by potem odpowiednio stosować je w konkretnych sytuacjach – podczas wystąpień, narad, rozmów telefonicznych jak również podczas codziennych rozmów z innymi. Na warsztacie poznasz narzędzia, dzięki którym samodzielnie wywołasz pożądany efekt. Warsztat prowadzony jest metodą „bycia tu i teraz”. Poprzez ćwiczenia fizyczne, relaksacje, zabawę i improwizację, poszukasz swojego głosu, pogłębisz oddech i odkryjesz swój głos na nowo.

 

Uwielbiam prowadzić te warsztaty, nie tylko dlatego, że głos i to jak go używać w duszy gra mi od 19tego roku życia odkąd przekroczyłam progi uczelni na kierunku Logopedia, ale również z tego powodu, że za każdym razem cieszy mnie widok zadziwienia na twarzach uczestników, że można wybrzmieć w szczególny sposób, niedostępny do tej pory.

Szczególnie wzruszający jest ostatni moduł warsztatu, kiedy uczestnicy będący w procesie zmiany przez dwa dni na jego koniec już bez póz i pozakładanych masek pokazują siebie prawdziwych, co nieodłącznie i za każdym razem łączy się z ogromnym wzruszeniem niewyłącznie dla mnie :)

Dziękuję, że kolejna grupa zaufała mi i pozwoliła poprowadzić w nowy świat swojego głosu.

Aleksandra Hawel

Program warsztatów

 

Moduły szkoleniowe
Elementy i cele

Co to jest głos

checkbox Wprowadzenie w arkana definicji głosu
checkbox Co zrobić, żeby słuchacze mi uwierzyli
checkbox Skąd się bierze stres i jak sobie z nim radzić podczas wystąpień
checkbox Jak być w „tu i teraz” ćwiczenia
checkbox Myśl to potęga

Emisja głosu

checkbox Jak powstaje głos
checkbox Dlaczego emocje, zdenerwowanie słychać w głosie
checkbox Podstawy „świadomej obecności” - ćwiczenia

Oddech – dlaczego jest najważniejszy?

checkbox Jak tworzyć prawidłowy oddech
checkbox Nauka oddychania torem przeponowym
checkbox Prawidłowa postawa, oddech a głos
checkbox Najczęstsze błędy w postawie osłabiające emisję głosu
checkbox Stan gotowości – jego znaczenie dla całej komunikacji

W poszukiwaniu najpiękniejszej, przykuwającej uwagę barwy głosu

checkbox Ćwiczenia wzmacniające siłę głosu
checkbox Poszukiwanie najpiękniejszego tembru głosu
checkbox Połączenie intencji i techniki
checkbox Jak tworzyć głos żeby dobrze było mnie słychać
checkbox Jak rozwijać niskie, budzące zaufanie barwy?
checkbox Ćwiczenia dykcji

Głos – moje narzędzie pracy

checkbox Jak dbać o głos
checkbox Stres a mowa – ćwiczenia rozluźniające i relaksacyjne
checkbox Jak świadomie zarządzać głosem w sytuacjach stresujących i szczególnie wymagających

W trakcie warsztatu dowiesz się:

 

Jak poprawnie oddychać?
Jak osiągnąć doskonałą dykcję?
Jak wzmocnić słyszalność głosu?
Jak przykuć uwagę słuchacza i ją utrzymać?
Jak dbać o głos?
Jak uzyskać najpiękniejszą barwę swojego głosu?
Jak możesz łatwo rozpoznać, kiedy używasz głosu właściwie?
Jak możesz mówić donośnie i długo, baaardzo długo?
Jak obłaskawić tremę?

 

Uczestnicy otrzymają materiały oraz certyfikat ukończenia warsztatu z Emisji Głosu w Wystąpieniach Publicznych.

Dla kogo?

 

dla każdego, kto jest zainteresowany jak być skutecznym mówcą – czyli jak mówić, żeby inni z zaciekawianiem mnie słuchali a mój głos cieszył nie tylko moich słuchaczy ale również mnie…

Inwestycja: 2980 zł.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 30 % wartości warsztatu 900 zł.

WPŁACANY ZADATEK JEST BEZZWROTNY i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając zadatek zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy Instytut NeuroRozwoju Hawel.

Wpłata zadatku na numer konta: 79 1240 2265 1111 0011 1813 7282 Instytut NeuroRzowoju Hawel
w TYTULE wpis: Warsztat 25-26.03.2023
robiąc zgłoszenie przez stronę internetową www.instytutneurorozwoju.pl
w zakładce SZKOLENIA / EMISJA GŁOSU W WYSTĄPIENIACH PUBLICZNYCH

Obowiązuje kolejność wpłat. Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona.
 

Dla Uczestników przygotowane będą przerwy kawowe, przekąski oraz lunch.


Po wpłacie zadatku i przesłanie potwierdzenia wpłaty mailem, w ciągu kilku dni otrzyma Pan/Pani potwierdzenie udziału w warsztacie.

 

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aleksandrę Hawel prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Instytut NeuroRozwoju Hawel z siedzibą przy ul. Królewieckiej 41/3 w Elblągu (Administrator). W celu: niezbędnym do wykonania umowy, której jestem stroną, na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO, ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jako realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być kontrahenci Administratora współpracujący przy realizacji umowy, której jestem stroną. Do moich danych mogą też mieć dostęp również podwykonawcy Administratora (podmioty przetwarzające), takie jak na przykład: firmy księgowe, audytorskie, kancelarie prawnicze.

Zapisz się na warsztat

 

 

Prowadzący Aleksandra Hawel

 

 

 Hawel
 

Posiada 14 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i coachingu, które zdobyła w dużych korporacjach m.in. na stanowiskach Trenera i Coacha w Energa Obrót S.A . jak również współpracując z menadżerami w oparciu o prywatną praktykę gabinetową.

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami i prowadzeniu szkoleń takich jak Zarządzanie sobą w czasie, Tworzenia Prezentacji w Biznesie, Radzenia sobie ze stresem, Wystąpienia Publiczne, Asertywność w biznesie, Bezpośrednia Obsługa Klienta, Telefoniczna Obsługa Klienta, Budowanie Zespołu, które wspierają efektywność pracowników na wszystkich jej szczeblach. Wdraża kompleksowe programy rozwoju pracowników, treningi mentalne służące poprawie jakości dobrostanu pracowników i managerów, zmianę nawyków, ograniczających przekonań. Prowadzi Instytut NeuroRozwoju w Elblągu i Warszawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej na kierunku Neurologopedia w Warszawie. Posiada certyfikat II stopnia w zakresie neuroterapii.

Opinie uczestników 

 
 
 

„Bardzo dziękuję! Świetny warsztat. Wychodzę z niego odmieniona! Pozytywnie podchodzę do otaczającego mnie świata, bez krytyki. Gorąco polecam każdemu udział w tych warsztatach”

Angelika

„Warsztaty z Emisji Głosu w Wystąpieniach Publicznych polecam każdemu, kto pracuje bądź ma kontakt z nimi jako rozmówca, bądź jako mówca. Niezwykle profesjonalne przygotowane. Przez dwa dni miałam możliwość zgłębiania wiedzy teoretycznej ale przede wszystkim praktycznej na temat możliwości oddechu i jakości jakie za tym idą. Opanowałam techniki zdejmowania napięć z ciała i umysłu pomagające podchodzić do wystąpień publicznych z łatwością i lekkością. Naprawdę warto!”

Daria

„Jeżeli chcesz pracować sobą i dla siebie.
Jeśli chcesz poznać ile masz miejsc w sobie jeszcze nie odkrytych.
Jeśli czujesz, że czegoś Ci brak albo myślisz, że masz wszystko…
Przyjdź i bądź w Tu i Teraz”

Kasia

„Super profesjonalne podejście do drugiego człowieka, zrozumienie, chęć pokazania jak największej i ważnej wiedzy przez Aleksandrę Hawel spowodowało, że te warsztaty były rozpoczęciem nowego etapu w moim życiu. Nabyte umiejętności będę stosować w moim życiu. Był to pięknie spędzony czas.”

Miłosz

„Dlaczego warto?
Prowadząca jest praktykiem i sama wyśmienicie stosuje, wykorzystuje wiedzę, którą przekazuje.
Ważna wiedza przekazana w sposób praktyczny i przystępny.
Dobry wybór tematów do przekazania.
Mała ilość uczestników, dzięki czemu każdy ma możliwość pracy indywidualnej z prowadzącą.”

Dorota

„Warsztaty z Emisji Głosu w Wystąpieniach Publicznych polecam każdemu, kto pracuje bądź ma kontakt z nimi jako rozmówca , bądź jako mówca. Niezwykle profesjonalne przygotowane. Przez dwa dni miałam możliwość zgłębiania wiedzy teoretycznej ale przede wszystkim praktycznej na temat możliwości oddechu i jakości jakie za tym idą. Opanowałam techniki zdejmowania napięć z ciała i umysłu pomagające podchodzić do wystąpień publicznych z łatwością i lekkością. Naprawdę warto!”

Asia

„Emisja głosu… powiem wow, i gorąco polecam, bo tylu pozytywnych, a zarazem na nowo poznanych, emocji psychicznych jak i fizycznych mojego organizmu, dawno nie zaznałem. Profesjonalnie wyselekcjonowane i nadzorowane przez Olę ćwiczenia oddechowe, miały natychmiastowy skutek, w postaci przyjemnej dla ucha, wydobytej barwy dźwięku. Na szkoleniu okazało się, że umiejętne wykorzystanie dykcji, ma wiele wspólnego z innymi dziedzinami życia, więc nasunęła mi się myśl… ich wzajemnego połączenia, celem uzyskania lepszego efektu komunikacji z drugim człowiekiem. Umiejętność płynnego, wyraźnego i poprawnego wysławiania się... jest kluczem do nowej przygody z własnym głosem i przyjaźnią innych ludzi”

Tomasz

„Wiele interesujących informacji oraz ćwiczeń praktycznych. Poza użytecznością w pracy zawodowej niewątpliwie przydatne w życiu prywatnym. Gotowe rozwiązania do zastosowania w trudnych sytuacjach. Pogoda ducha prowadzącej warsztat Oli już na samym początku zburzyła wszelkie „barykady”, a przyjazna „domowa” atmosfera pozwoliła na wykorzystanie w pełni potencjału drzemiącego w szkoleniu. Pełen luz, otwartość, uśmiech, chęć dzielenia się doświadczeniami i spostrzeżeniami to jedynie niektóre z atutów tego warsztatu. Zupełnie obce osoby po dwóch dniach żegnały się ze sobą jak wieloletni przyjaciele, rewelacja! Dzięki Ola!:)”

Małgorzata

„Warsztat ten to odpowiedź na pytanie jak efektywnie i efektownie wykorzystywać własny głos; jak modulować i intonować swoje wypowiedzi, jak nadawać im odpowiednie tempo, a również jak grać ciszą. Nabyte umiejętności nadają się do wykorzystania zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Ogromnym atutem warsztatu jest niesamowita atmosfera, którą stworzyła Prowadząca. Poczucie bezpieczeństwa i akceptacji sprzyjało pracy nad sobą i pozwalało komfortowo współpracować z grupą.
Polecam wszystkim osobom, którym zależy na rozwoju własnych kompetencji i na oderwaniu się od codzienności i poczuciu czym może być tzw. tu i teraz.”

Jola

„Szkolenie „ Emisja głosu w wystąpieniach publicznych” to jedno z najlepiej przygotowanych i prowadzonych szkoleń, w jakich uczestniczyłem. Wpływ na taką opinię ma nie tylko wartość merytoryczna szkolenia, które może przydać się każdemu, w życiu zawodowym i osobistym ale również sposób jego przeprowadzenia, który pozwala całkowicie oderwać się od codzienności i skupić na poruszanych tematach w bardzo przyjaznej, miłej atmosferze. Temat, który na pierwszy rzut oka może wydawać się błahy, po szkoleniu okazuje się bardzo ważnym i niedocenianym. W trakcie szkolenia dowiedzieliśmy się jak wiele prostych do wyeliminowania błędów popełniamy w komunikacji przez nieświadomość oraz jak je możemy wyeliminować. Przebojem szkolenia jest wiedza na temat kształtowania oddechu i jego wpływu na nasze samopoczucie, psychikę, poziom stresu, sposób odbioru naszej wypowiedzi przez słuchaczy. Pokazuje ono jak sobie radzić z tremą, napięciem, stresem i zmęczeniem. Duży nacisk na praktyczne ćwiczenia pozwala nam odkryć i rozwinąć swoje możliwości a jednocześnie sprawia, że uczestnicy ani na chwilę nie „odpływają”, czekając w napięciu co będzie dalej. To zdecydowanie zasługa Trenerki, która potrafi autentycznie zaintrygować poruszanymi zagadnieniami i wciągnąć grupę do wspólnych działań. Dzięki temu uczestnictwo w szkoleniu nie tylko staje się elementem rozwoju osobistego i poprawy umiejętności zawodowych ale również jest okazją do skutecznego odstresowania się i powrotu do pracy, pełnym pozytywnych emocji. Serdecznie polecam wszystkim niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie i zapewniam, że każdy znajdzie w nim bardzo pozytywne elementy do wykorzystania w pracy i życiu prywatnym. Z niecierpliwością oczekuję na kontynuację tego tematu w następnych szkoleniach”

Piotr

Kontakt

 

Masz pytania?
Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

Zadzwoń 609 401 026


Do zobaczenia

 

Zapisz się na warsztat

 

Zainteresowany? Chcesz wiedzieć więcej?

skontaktuj się z nami już teraz

Copyright © 2016 Instytut NeuroRozwoju - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione | RODO | Cookies

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd